Výstavba třetí devítky a omezení provozu mistrovského hřiště

Vážení golfoví přátelé, 

mistrovské hřiště je od pondělí 13.9. otevřeno pouze na 9 jamek. Nyní hrajeme první devítku. Na druhé devítce probíhá aerifikace. Tento režim bude trvat do neděle 26.9.

V nejbližších dnech by měly být zahájeny práce s napojováním třetí devítky. Poté budou uzavřeny jamky 1 - 9 a budeme hrát pouze druhou devítku (jamky 10 - 18). 

Více v článku níže.

Děkujeme za pochopení.

Beskydská golfová, a.s.

 

Dovolujeme si Vás informovat, že na našem hřišti probíhá ve spolupráci se společností HB Golf výstavba třetí devítky. Z důvodu napojování nových jamek a změně současných jamek číslo 6 a 8 dojde k uzavření celé první devítky.  Zároveň bude na této devítce provedeno přesetí všech greenů. Vše bude záviset na příznivém počasí, plánovaný termín uzavření jamek 1 – 9 je září 2021. Přesné datum bude uvedeno v aktualitách na našich webových stránkách, kde Vás rovněž budeme informovat o probíhajících pracích.

Přikládáme předběžný plánek třetí devítky, který může být ještě částečně pozměněn, jelikož nadále probíhají jednání ohledně výstavby s místní samosprávou a státní správou. Předpokládaný plán dosetí nových jamek je začátek roku 2022, otevření celého 27 jamkového hřiště plánujeme na květen 2023.