ubytování v okolí

Hotel Vitality**** Vendryně

Hotel Vitality**** je nový hotel v podhůří Těšínských Beskyd nedaleko Třince, který byl otevřen v září 2011. Hotel Vitality vyrostl u sportovního komplexu Vitality Slezsko ve Vendryni se zaměřením na firemní a sportovní klientelu a velkým důrazem na špičkové zázemí pro aktivní trávení volného času a relaxaci.

Stylové a pohodlné pokoje odrážející nejmodernější trendy, zážitková gastronomie, kterou podtrhuje kreativní šéfkuchař světové úrovně, design restaurace a cukrárna nabízející vlastní deserty, luxusní a moderní wellness & spa centrum ojedinělé svého druhu v ČR, to vše a mnohem víc hotel Vitality nabízí pro nezapomenutelné chvíle a příjemně strávený čas.

Prezentace zde. Více informací získáte zde: www.hotelvitality.cz 

Pro ubytované hosty platí cena za green fee jako při platbě předem viz. ceník.

Výhodná nabídka balíček Vitální golf: 2 noci/2 hry za 6.200 Kč

Penzion Mlýn Ropice

Dovolujeme si Vás pozvat do útulného Penzionu Mlýn Ropice s nádechem starého vodního mlýnu, který se nachází v krásném lesnatém prostředí přímo pod golfovým areálem.

Poskytuje komfortní ubytování v sedmi pokojích a jednom apartmánu

Více informací získáte zde: www.mlynropice.cz

 

 www.apartmanpodjavorovym.cz

    

Apartmán je umístěn v přízemí rodinného domu na okraji obce Oldřichovice s nerušeným výhledem na Javorový vrch. Má ubytovací kapacitu 6 osob. Přístup do domu a celý apartmán je bezbariérový. Obsahuje dvě samostatné ložnice o dvou postelích, obývací pokoj s rozkládacím gaučem (dvě přistýlky), dvě koupelny a dvakrát WC. Dále jídelnu a kompletně vybavenou kuchyň. Součástí apartmánu je prostorná sauna (v ceně ubytování) s venkovní sprchou a ochlazovacím bazénkem pod krytou terasou s posezením a grilem. Wifi a televizor jsou k dispozici. Venkovní letní stolování v závětří apartmánu. Parkovací stání uvnitř zahrady. Dojezdový čas do golfového resortu v Ropici je 10 minut.

Penzion Rzehaczek, Dolní Lomná

Hostům Penzionu Rzehaczek nabízíme po předložení dokladu o ubytování, nebo ubytovací karty slevu 20% na green fee ze základní ceníkové ceny. 

 STEELHOUSE Třinec 

kontakt recepce@steelhouse.cz,  +420 556 200 111/112