Reciprocity

Reciprocity Ropice Golf Resort v roce 2018

Golfový klub Sleva Odkaz
Česká republika
Golf Club Mstětice 100 % www.golfmstetice.cz
Sokrates Golf & Country Club  100 % www.korenec-golf.cz
Park Golf Club Ostrava Šilheřovice 50% www.golf-ostrava.cz
Ypsilon Golf Liberec 30% www.ygolf.cz
Zámecký Golf Club Kravaře

30%

www.zgck.cz
Silesia Golf Resort

30%

www.golfkravare.cz
Královský Golf Club Malevil

30%

www.malevil.cz
Golf Club Poděbrady

30%

www.golfpodebrady.cz
Golf Club Brno

20%

www.golfbrno.cz
Golf Club Austerlitz

20%

www.gca.cz
Golf Club Ostravice

20%

www.ostravice-golf.cz
Albatross Golf Resort

20%

www.albatross.cz
Valašský Golfový klub Rožnov pod Radhoštěm

20%

www.golf-roznov.cz
Golf Resort Kunětická Hora

20%

www.grkh.cz
Golf Club Mnich

20%

www.golfmonachus.cz
Royal Golf Club Mariánské Lázně

20%

www.golfml.cz
Slovenská republika
Golf Club Skalica 100 % www.golfskalica.sk
Golf & Coutry Club Hron 50% www.tridubygolf.sk
Eurovalley Golf Park Club 30 % www.golf.sk
Golf And Country Club Bratislava - Bernolákovo 30 %  www.golf.sk
Golf Club Alpinka Košice 30 % www.golf-alpinka.sk
Golfový Klub Agama 30 % www.agamagolf.sk
Golfový Club Welten 30 % www.welten.sk
Žilinsko-Rajecký Golfový Klub 30 % www.zrgk.sk
Grey Bear Tále 30 % www.golftale.sk
Golfový Klub Borša, Senec 20 % www.golfborsa.sk
Lomnický Golfový Klub 20 % www.golftatry.sk
Sedin Golf Resort 20% www.golfsedin.sk
Rakousko
 Golfresort Haugschlag 20 % www.golfresort.at
Polsko
Armada Golf Club 30 % www.armadagolfclub.pl
Royal Krakow Golf & CC (Ochmanow) 30 % www.krakowgolf.pl
Krakow Valley Golf & CC (Paczoltowice)  30 % www.krakow-valley.com
Slaski Klub Golfowy, Siemianowice 30% www.skgolf.pl
Sierra Golf Club, Petkowice 30 % www.sierragolf.pl
Golf Park Mikołów 20% www.golfparkmikolow.pl
Mazury Golf & Country Club 20% www.mazurygolf.pl
Maďarsko
Royal Balaton Golf & Yacht Club 20 % www.balatongolf.hu

 

*výše reciprocity je akceptována pouze při zakoupení green fee na 18 jamek.