Výsledky Czech PGA 2018 v Ropice Golf Resortu

Výsledky turnaje Czech PGA Tour 2018 - Ropice Golf Trophy, Text: pga.cz

Finále dvoudenního turnaje české PGA v Beskydech v Ropici vyhrál těsně se skóre 138 Jan Cafourek. Druhý se umístil Aleš Kořínek, také 138, třetí místo s výsledkem 139 připadlo Juraji Zvaríkovi. Cafourek a Kořínek bojovali o prvenství v rozehrávce na jamce číslo 8, kde vítěz zahrál par, Aleš Kořínek bogey. V pořadí pátý turnaj Moneta Czech PGA Tour 2018 provázelo mimořádně slunečné počasí.

Druhý den turnaje zahrál Cafourek za 67 ran – sedmkrát birdie, devět parů, bogey zahrál jen na 3. a 18. jamce. Spolu se včerejším výsledkem 71 ran si odnáší 1. místo a 50 tisícové prize money.

Oproti včerejšímu skóre 68 se dnes Kořínkovi tolik nedařilo, dnes zahrál 70 ran a to ho posunulo na druhou příčku v turnaji. Přesto odehrál skvělé birdie na šesti jamkách. O ránu hůře dnes hrál i Juraj Zvarík, který dnes hrál za 70 ran, včera 69, což mu vyneslo celkově 3. místo. Domácí hráč BESGK Erik Palkovský se nejlépe umístil na čtvrtém místě, s výsledky 70/70 ran. Podrobné výsledky jsou dostupné na výsledkové listině

Letošní Moneta Czech PGA Tour bude pokračovat ještě následujícími turnaji v Berounském Golf Resortu (15. – 18.8.) a na konci září v Kaskáda Golf Resort Brno, kde bude tour ukončena slavnostním galavečerem.