Třinecká inspirativní snídaně v Ropice Golf Resort

Jdeme na golf!

 

Vážení přátelé,

květnová Třinecká inspirativní snídaně proběhne v prostředí golfového klubu v Ropici, a to v pátek 26. 5. 2016 od 7:30. Tentokrát se budeme i hýbat... ale jen kdo bude chtít.
 
Našim hostem bude Tomáš Milata, majitel společnosti Golf Brothers, s.r.o., která provozuje obchod Golfprovšechny.cz. Tomáš nás seznámí se základy hry, historii a filosofií tohoto sportu, golfové etice a o všem co souvisí s golfem. Představí nám rovněž, jak se vášeň pro tento sport stala pro něj i podnikáním, dozvíme se o historií Ropické golfové prodejny a e-shopu, který prodává zákazníkům po celé střední Evropě.
 
A teď k tomu pohybu... Snídaně bude probíhat standardním způsobem v Restauraci na golfu v Ropici od 7:30. Po skončení snídaně bude připravena pro zájemce možnost vyzkoušet si tuto hru na driving range (cvičné odpaliště) a putting green (cvičný green) v délce cca jedné hodiny. Pokud by si chtěl někdo hru vyzkoušet i na hřišti, je možné si jít potom zahrát na golfové akademii (cvičné hřiště o 6 jamkách). Cena za rozšířený program je 50 Kč za driving range (košík s míčky) a 100 Kč za hru na golfové akademii. Golfové hole Vám na tento den zapůjčí Golfprovšechny.cz a Golf Resort Ropice zdarma. Zůstat hrát na cvičném hřišti můžete, jak dlouho budete chtít.
 
Přijďte se podívat, inspirovat, dozvědět něco nového ze startupové a businessové scény na třinecku i ve světě. Jako vždy máme pro Vás připravené cenné informace a příležitosti k dalšímu rozvoji Vašeho podnikání.
 
Prosíme o registraci předem, abychom Vám zajistili místo i vynikající snídani. Cena za snídani je 200 Kč pro registrované předem nebo 300 Kč pro všechny, kteří dorazí na snídani bez registrace nebo nestihnou termín registrace.
 
Registrujte se prosím do čtvrtka 25. 5. do 12:00 na adrese www.trineckasnidane.cz
.
 
Těšíme se na Vás v Restauraci na golfu v Ropici!