Slevová karta GOLFAMORE

Golfamore (do června 2023 Golfhäftet) je skandinávská společnost poskytující benefity hráčům golfu. Byla založena roku 2005, původně působila pouze ve Skandinávii, ale brzy své aktivity rozšířila postupně téměř v celé Evropě. V rámci této společnosti je několik divizí, mimo jiné např. On-Tee, která spolupracuje s hřišti na rezervaci startovacích časů (rozšířená je ve Španělsku), nebo divize, která se zabývá recyklací a obnovou vylovených míčků z vodních překážek.V současné době je největší společností poskytující benefit kartu golfistům.

Se slevovou kartou Golfamore  můžete využít slevu 50% ze standardního green fee  na více jak 1300 hřištích v Evropě – a to jednou ročně na každém z nich. Spolupracující hřiště jsou nejen v Česku, na Slovensku, Polsku, ale i Itálii, Francii, Španělsku, Portugalsku, Německu, Rakousku, Skandinávii, Anglii, Skotsku, Irsku, Walesu, Maďarsku, Belgii, atd. Cena karty je 59 EUR/1400 Kč a platnost je vždy kalendářní rok. Existuje i varianta PLUS, která umožňuje hrát vícekrát na hřištích, které na svém profilu nabízí extra hrací časy pro držitele této verze, příplatek za PLUS je 20 EUR.

Karta může být fyzická, nebo digitální a držitel si ji před používáním musí aktivovat na webu www.golfamore.com/en/activate-card/ a poté si může zprovoznit aplikaci na mobilním telefonu. Zájemcům doporučuji digitální kartu, je to rychlejší a praktičtější.

Jak to funguje? Hráč si objedná startovní čas na hřišti, které s Golfamore spolupracuje a max. hodinu před startem si může v mobilní  aplikaci registrovat čerpání slevy na tomto hřišti. Recepce tuto registraci vidí ve svém webovém profilu, kde čerpání slevy může zkontrolovat, nebo zadat. Aplikace je dostupná Jak v Google Play, tak i v Apple store. Oproti registraci pak hráč může zodpovědět dotazník a tím pádem vytvořit recenzi hřiště dostupnou pro další hráče.

V případě zájmu o kartu prosím kontaktujte svůj klub. Pokud máte zájem o další  informace, můžete kontaktovat přímo Jiřího Holleina – Email jirihollein@seznam.cz, tel.724 896 580.

www.golfamore.com