PRO - AM 2017

Formát turnaje PRO - AM 2017 = 1 hráč PRO + 3 amatérští hráči v sobotu 19.8.2017, změřili své síly v Ropice Golf Resort. Hrál se Texas scramble čtveřic. Amaterští hráči měli možnost se přiučit profesionálním golfovým kouskům přímo na hřišti, když takzvaně koukali "pod ruce" profíkům.

Turnaj se těšil velké účasti všech golfitů ale taky důležitých partnerů, bez kterých by to nešlo. Tímto jim velice děkujeme -     OLZA, spol. s.r.o., MROZEK, a.s., ITTEC, s.r.o., IRP- Dostálek Jaroslav a firmě UNIPACK, která věnovala peněžní obnos v hodnotě       10.000 Kč na dárkový šek pro profesionálního hráče vítězného flightu turnaje PRO- AM- Czech PGA tour 2017.

 

A jak vypadaly výsledky? Čtěte ...

O třetím místě rozhodla až rozehrávka na sedmé jamce, kdy byl se zahraným parem úspěšnější Aleš Kořínek proti Michalu Kucharčíkovi. Tedy třetí místo obsadili zmiňovaný Aleš Kořínek, Pištěk Jan, Hlinský Zdeněk a Bulawa Lubomír.

Na stříbrné pozici se umístil flight Tomáše Holoubka ve složení Anna Žabková, Martin Gajdzica a Karel Gajdzica s výsledkem 52,2 rány po odečtu HCP.

Vítězem a majitelem šeku na vypsanou prémii se stal Alan Babický, který společně se svými spoluhráči – Miroslavem Lejkou, Pavlem Žwakem a Petrou Janeczkovou zahrál nejlepší brutto výsledek dne – 58 ran (-14). 

 

Výhercům i všem zúčastněný velice gratulujeme a děkujeme za účast! Budeme se opět těšit na příští rok při Czech PGA Tour 2018.

 

TIP dne: Sledujte a přijďte podpořit naše domácí hráče při profesionální soutěži Czech PGA Tour 2017, kdy Marek Siakala drží prvenství ze včerejšího dne. (-4).

Sledujte více na sociálních sítích Facebook a Instagram.