Czech PGA Tour 2017 - Nový rekord hřiště a dva eagly?

Letošní Czech PGA Tour 2017 přineslo nespočet perfektních výkonů, ran a překvapení…

Prvním milým překvapením bylo, prvenství Marka Siakaly po 1. kole profesionální soutěže, které se odehrálo v neděli 20.8. Do klubovny si po osmnácti jamkách přinesl krásný výsledek -4 pod par hřiště!

 

Na druhý den v pondělí, tedy do 2.kola nastoupil jako poslední flight, společně s dalšími nejlepšími Tintěra Lukáš, Suk Cyril a zmiňovaný Marek Siakala.

Hřiště bylo perfektně připraveno, profesionální hráči, kteří umí ocenit kvalitu hřiště si jej velice pochvalovali. Nicméně i oni se prali o ty nejlepší umístění mezi sebou a také s hřištěm. Ale pojďme se tedy podívat blíže, jak že ty stupně vítězů vypadaly!

 

Jak je již známo první příčku obsadil Martin Příhoda, který ve druhém kole zahrál nádherných 64 ran! V prvním kole to tak nadějně úplně nevypadalo, z důvodu výsledku na score card 72 ran! Nicméně ve druhém kole předvedl fantastický výkon = 5 birdie a 2 eagle na jamkách číslo sedm a čtrnáct. Jamka číslo devět se mu úplně nevyvedla, z té si odnesl bogey. Nebýt této „nepovedené“ jamky mohl pomýšlet na ještě lepší celkové číslo.

 

Druhé místo obsadil náš domácí Marek Siakala, společně na děleném místě s hráčem celkového pořadí se statusem amatér, Slovince Anze Leskovara. Marek Siakala ve druhém kole chyboval především na čtvrté a na sedmnácté jamce, kde ztratil vždy jednu ránu. Vedoucí příčku neudržel, i když dokázal proměnit hned 4 bidrie. Na třetím místě se umístil Procházka Aleš, také s krásným výsledkem .

 

Gratulujeme výhercům a přejeme všem účastníkům této Tour Czech PGA mnoho golfových úspěchů.

Celkoé výsledky ZDE.