Vstup na simulátor od 10.2.2022 již bez omezení

Vážení golfoví nadšenci, s radostí vám oznamujeme, že v hlavní budově byl instalován nový špičkový golfový simulátor Full Swing PRO Series.
 
 „Rolls-Royce mezi simulátory“, jak se tomuto simulátoru přezdívá, nabídne všem hráčům to nejrealističtější měření míčku, jelikož je to jediný simulátor využívající dvojitou technologii snímání míčku a hole, a to vysokorychlostní kamerou společně s infračervenými paprsky. Tato kombinace umí perfektně změřit CARRY VZDÁLENOST, CELKOVOU VZDÁLENOST ÚDERU, RYCHLOST HOLE, RYCHLOST MÍČE, CLUB PATH, FACE ANGLE, BALL DIRECTION, LAUNCH ANGLE, APEX, SMASH FACTOR, BACK SPIN A SPIN AXIS.
je jeden z nejpoužívanějších domácích simulátorů u profesionálních hráčů z nejlepších golfových Tour. Hlavní tváří je TIGER WOODS, dále v týmu Full Swing jsou hráči jako Jason Day, Gary Woodland, Jordan Spieth, Brandt Snedeker, Aaron Wise a bývalá světová jednička Justin Rose…
 
Video k novému simulátoru naleznete zde. 
 

Soutěž O mistra Ropice Golf Resort na Full Swing simulátoru pokračuje, vítězem předčasně ukončenného prosincového I.kola je pan Vladan Stebel.

Ceny za vstup na simulátor je navýšena o 50 Kč za jednotku, hodnota permanentky zůstává nezměněna.

Od 10.2.2022 se již nemusíte prokazovat platným certifikátem o očkování/prodělání nemoci.