Sezóna 2022 zahájena

Vážení golfisté,
sezóna 2022 byla zahájena a my bychom Vám rádi přinesli několik informací k provozu hřiště a plánům na tuto sezónu. Letošní rok bude ještě ve znamení výstavby třetí devítky. Z tohoto budeme hrát pouze jednu devítku (jamky 10-18). Před otevřením je nová chipping area, kterou naleznete vedle hlavního parkoviště.

Organizace turnajů bude omezena, ale nemusíte se obávat, o tradiční turnaje nepřijdete. Letos se bude série turnajů Ropice Golf Open opět skládat z 6 turnajů, kdy první kolo proběhne 15.5.2022 s partnerskou společností Forbis pana Kowalczuka. Dále jsou naplánovány všechny klubové turnaje, které zahájí Provázkový turnaj 23.4.2022. Od pátku 29.4. začnou také Páteční pohody.

Pro řádné členy Beskydského golfového kubu jsme opět uzavřeli spoustu *reciprocit, kdy mimo jiné mají možnost hry se 100% slevou na tuzemských hřištích ve Mstěticích, na Kořenci, nově na Austerlitzu, dále na Slovensku ve Skalici a ve Weltenu (více informací zde).  

Sledujte prosím naše stránky, kde budeme uvádět aktuální informace z našeho resortu.

Přejeme Vám úspěšnou sezónu 2022 a těšíme se na setkání s Vámi v areálu Ropice Golf Resort.

*Výše reciprocity je akceptována pouze při zakoupení green fee na 18 jamek. Reciprocita se nevztahuje na akce, kde je pevně stanoven poplatek za hru - turnaje, hendikepové dny apod.. Prosíme, abyste si na recepci příslušného klubu ověřili, zda lze v turnaji uplatnit reciproční slevu.