Deštivé 4.kolo Ropice Golf Open by Finclub

I když se 4.kolo Ropice Golf Open odehrálo za deštivého počasí, zúčastnilo se ho téměř 40 hráčů, kteří bojovali nejen o dobré scóre, ale také o ceny pro vítěze od partnerské společnosti Finclub. Všem vítězům gratulujeme a níže přinášíme pár fotografií.

Vítězové kategorie A - 1. Marek Przybytek, 2. Tomáš Rychlik, 3. Adam Borek

  

Vítězové kategorie B - 1. Radim Mrózek, 2. Lubomír Bulawa, 3. David Rusz

Vítězové kategorie C - 1. Petr Byrtus, 2. Monika Stanovská, 3. Stanislava Del Faverová

 Vložené soutěže: Longest drive muži - Dušan Adamčík, Longest drive ženy - Monika Stanovská, Nearest to pin společný - Petr Placzek

 

 

Průběžné pořadí Ropice Golf Open 2022 zde.

Další, už předposlední 5.kolo hrajeme v neděli 18.9. a partnerem bude tentokrát Reklamní agentura BULAWA.  Přihlašovat se můžete od 4.9. na tomto odkaze, nebo na stránkách ČGF. Limit přihlášek je opět nastaven z důvodu výstavby na hřišti na 60 hráčů. Průběžné pořadí celé tour naleznete zde.

Ve spolupráci s Beskydským golfovým klubem budeme v rámci série turnajů Ropice Golf Open pořádat také dětské turnaje pod názvem Ropický Kapucínek. Tyto turnaje se budou odehrávat na akademii (veřejném hřišti) a jsou určeny pro všechny začínající golfisty ve věku od 6 do 15 let.  Více informací k turnaji naleznete na stránkách ČGF, nebo také zde.