Golfový simulátor je připraven!

I když je venku stále krásné podzimní počasí, zima se už nezadržitelně blíží. Nemusíte ale zoufat, v suterénu hlavní budovy pro Vás máme připravený golfový simulátor Full Swing Pro series.

Nový špičkový golfový simulátor Full Swing PRO Series nabídne všem hráčům to nejrealističtější měření míčku, jelikož je to jediný simulátor využívající dvojitou technologii snímání míčku a hole, a to vysokorychlostní kamerou společně s infračervenými paprsky. Tato kombinace umí perfektně změřit CARRY VZDÁLENOST, CELKOVOU VZDÁLENOST ÚDERU, RYCHLOST HOLE, RYCHLOST MÍČE, CLUB PATH, FACE ANGLE, BALL DIRECTION, LAUNCH ANGLE, APEX, SMASH FACTOR, BACK SPIN A SPIN AXIS. Je to jeden z nejpoužívanějších domácích simulátorů u profesionálních hráčů z nejlepších golfových Tour. Hlavní tváří je TIGER WOODS, dále v týmu Full Swing jsou hráči jako Jason Day, Gary Woodland, Jordan Spieth, Brandt Snedeker, Aaron Wise a bývalá světová jednička Justin Rose.
 
Video k novému simulátoru naleznete zde.
Váš indoor trénink na full swing simulátoru v Ropici získá nový rozměr! Navštivte nás denně od 6 do 21 hodin.
Ceník k dispozici ZDE.
 

Od 1.12.2022 začíná oblíbená soutěž O mistra na simulátoru 2023, více se dozvíte zde, nebo také na našem webu v sekci Golf v Ropici.