CZECH PGA TOUR - ROPICE GOLF TROPHY 2017

Golfisté a široká veřejnost slyšte!

Do Ropice se opět vrací PGA TOUR! Již tradičně budeme na našem hřišti Ropice Golf Resort hostit přední české profesionální hráče. Ti se utkají v nejvyšší české soutěži od NEDĚLE 20.8. až do PONDĚLÍ 21.8., kdy je naplánované finále a start Junior PGA Tour se slavnostním vyhlášením.

 

Turnajem profesionálů to nekončí!  Na neděli je připraven turnaj AMATÉRŮ, kde Vás srdečně zveme na perfektně upravené mistrovské hřiště přímo za požadavků pro profesionály PGA.

Zahájení nedělního turnaje AMATÉRŮ  je ve 12:00 a to ihned po odstartování všech profesionálních hráčů postupným startem z jamky č. 1. Tímto máte jedinečnou možnost vyzkoušet si, jak se hraje na hřišti, které je připraveno ve špičkové kondici pro profesionální hráče.

My jsme rádi, že tato Tour se uskuteční právě u nás, kde můžeme za náš Ropice Golf Resort ukázat tu nejlepší kvalitu v podobě profesionálního přístupu a také profesionálně upraveného 18ti jamkového mistrovského hřiště.

Těšíme se na ty z Vás, kteří chtějí okusit dokonalý trávník s dokonalou atmosférou plnou golfového nadšení a profesionality!

Registraci na doprovodný turnaj AMAT0RŮ prosím proveďte ZDE.