Jak začít hrát golf? Začni s golfem za pouhých 1.290,- Kč

Vážení zájemci o balíček Jdu na Golf,

dovolujeme si Vás upozornit, že cena balíčku bude změněna ke dni 1.5.2018 na cenu 1.290 Kč.

 

1. krok 1.290,- Kč v balíčku Jdu na golf

Vaše 3 nové golfové hole, míče na driving a lekce s trenérem

Získejte za pohých 1.290,-Kč 3 nové golfové hole, míče na driving a lekci s trenérem! Pro úplné začátečníky je připravena bezkonkurenční novinka, díky níž získáte nejen základní herní dovednosti, ale i první golfové vybavení! V základním balíčku Jdu na golf obdržíte 3 vlastní hole značky Wilson – putter na krátkou hru, wedge pro příhry na green a 7 železo na dlouhé rány v poli. Rovněž dostanete 3 míčky Wilson pro pozdější hru na veřejném hřišti.

Abyste se naučili základní golfový švih a pravidla, absolvujete dvě 30 minutové lekce s profesionálním trenérem, dostanete 80 míčů pro trénink na cvičné louce tzv.driving range a návod Jak se chovat na golfu. Poté si můžete trénovat i sami, vstup na tréninkové plochy – driving range, putting green máte zdarma, každý hráč si platí pouze tréninkové míče na driving range (mimo ty, co jste dostali v balíčku).  Pro začínající hráče máme u nás také veřejné hřiště, vstup stojí pouhých 100,-Kč na den. Více na www.jdunagolf.cz

2. krok 1.400,- Kč v balíčku Bavte se golfem

3 golfové hry s doprovodem, míče na driving a 2 lekce s trenérem

Určitě Vás bude lákat hra na 18ti jamkovém hřišti. Díky balíčku Bavte se golfem máte tuto možnost! V ceně máte 3 hry na 9 jamek v doprovodu marshalla hřiště, který Vám poradí, jak správně hrát, jak se na hřišti pohybovat, jak hledat míče, na co si dávat pozor. Protože každý začátek je těžký, i tento balíček obsahuje dvě 30 minutové lekce s profesionálním trenérem a 80 drivingových míčů. Vstup na cvičné plochy je zdarma.

Po absolvování kurzu Bavte se golfem Vám bude vystavena karta, díky které můžete chodit hrát na vybraná hřiště jako rekreační hráč. Karta rekreačního hráče je určena všem, kteří nechtějí hrát soutěžní golf, ale mohou díky registraci v AMGH (Asociace majitelů golfových hřišť) hrát na řadě českých a evropských hřišť. Více na www.bavtesegolfem.cz

3. krok a více možností:

Klient golfového areálu Ropice

Můžete k nám chodit hrát kdykoli po zaplacení green fee dle aktuálního ceníku a využívat speciální nabídky našeho areálu.

Roční členství v našem klubu za 3.300,- Kč

Chcete u nás hrát golf levněji? Využijte jedinečnou možnost ročního členství v našem klubu, které stojí 3.300,-Kč a díky němu můžete hrát neomezeně na veřejném hřišti a na 18 jamkovém mistrovském hřišti již od 440 Kč. Rovněž budeme spravovat váš hendikep, to znamená, že můžete hrát i golfové turnaje na úpravu hendikepu. Více informací v sekci "Členství v klubu".

Řádné členství v Beskydském golfovém klubu

Golf se vám zalíbil a chcete se mu věnovat i v budoucnu? Staňte se členem našeho klubu a využívejte všechny členské výhody, jako je hra zdarma, účast na klubových turnajích a akcích. Více informací v sekci "Členství v klubu".

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.