STAY SAFE PLAY GOLF

Asi nikoho by na začátku pandemie na jaře roku 2020 ani v nejčernějším snu nenapadlo, že bude běžné amatérské sportování na nějaký čas úplně zakázané a v dalších dlouhých měsících omezováno všemi možnými způsoby.

Život v České republice, Evropě i velké části celého světa se zastavil, nebo alespoň hodně přibrzdil. Chybí nám cestování, chybí nám sociální kontakt, bojíme se o své blízké, ztrácíme úsměv na rtech, tunel je hodně dlouhý, světlo na jeho konci je stále ještě daleko.

Mnoho rodin vymýšlí alespoň nějakou aktivitu, kterou by bylo možné v rámci platných opatření provozovat. Chceme udržet své blízké v bezpečí a zapomenout na to, v jak divné době teď žijeme.

Pobyt v přírodě, na čerstvém vzduchu, to si přejeme. A když k tomu ještě vysvitne slunce, tak golfistu doma už nic neudrží. Jsme vděčni, že můžeme hrát golf téměř po celou dobu pandemie. Ten adrenalin, jestli putt nakonec zatočí a spadne do jamky... to zná jen golfista.

STAY SAFE PLAY GOLF si nedává přehnané cíle, nechce zvednout vlnu útoků proti vládním nařízením, nechce získat pro golf speciální privilegia.

Chce jen zopakovat, že: 

  •  golf je sport, který hrajeme v přírodě, na čerstvém vzduchu
  •  při golfu lze bezproblémově minimalizovat sociální kontakt
  •  hraním golfu přispíváme k duševnímu zdraví
  •  při golfu udržíme v bezpečí sebe i své blízké