O mistra Ropice Golf Resort na Fullswing simulátoru 2018

PROPOZICE TURNAJE:

 

Název: O mistra Ropice Golf Resort na Fullswing simulátoru 2018

Pořadatel: Beskydská golfová, a.s. a Beskydský golfový klub

Partneři turnaje: Kovopol Industry a.s., Třinecká klimatizace a.s., PROQUIP

Datum a místo: listopad 2017 až březen 2018, simulátor v Ropici Golf Resort

Termíny her: individuálně ve stanoveném období

Ředitel soutěže: Kubik Lech

Rozhodčí: Kaminský Jiří

Systém hry: Na rány s 50% vyrovnáním (Výše HCP dle ČGF zaokrouhlit matematicky, max. 36,0)

Období:

  • 10.11. - 15.12. - TORREY PINES-SOUTH COURSE
  • 16.12. - 14.1. - HARBOUR TOWN
  • 15.1. - 28.2. - TROON NORTH - MONUMENT COURSE
  • 1.3. – 31.3. - PEBBLE BEACH GOLF LINKS RESORT

Odpaliště:

  • Muži - Amateur
  • Ženy – Ladies

Vyhodnocení:

  • Tři nejlepší hráči v jednotlivých obdobích
  • Tři celkoví nejlepší hráči (součet tří nejlepších výsledků, z čtyř možných období)

Startovné: startovné se neplatí, hradí se pouze simulátor (ceník simulátoru ZDE)

Registrace: na recepci Ropice Golf Resort

Ostatní: o sporných situacích rozhodují s konečnou platností společně ředitel soutěže a rozhodčí

 

Technické ustanovení:

  • Pro soutěžní výsledek je podmínka, že soutěžní kolo odehrají společně minimálně dva hráči.
  • Počet kol odehraných jedním hráčem ve stanoveném období není omezen, počítá se pouze nejlepší výsledek.
  • Podmínkou je, že nesmí danou hru předčasně ukončit a začít novou, aniž by dohrál celé hřiště
  • V případě rovnosti výsledků na prvním místě v jednotlivých obdobích rozhoduje o vítězi druhý nebo další lepší výsledek ve stanoveném období.
  • V případě rovnosti výsledků na prvním místě v celkovém hodnocení rozhoduje lepší zahraný jednotlivý výsledek.

 

VÝSLEDKY:

10.11. - 15.12. - TORREY PINES-SOUTH COURSE


1. Kubik Lech 75

2. Raszka Patrik 76 

3. Rusz Wieslaw 76

4. Turoň Eduard 77

5. Stebel Vladan 79

6. Borek Adam 79

7. Tomanek Marián 79

8. Fizek Petr 79

9. Mražik Radomír 82

10. Hečko Václav 82

11. Przybytek Marek 83


 16.12. - 14.1. - HARBOUR TOWN

1. Fizek Petr 69

2. Stebel Vladan 74

3. Tomanek Marian ml. 75

4. Turoń Eduard 77

5. Raszka Patrik 79

6. Tomanek Marián 79

7. Rusz Wieslaw 81

8. Hečko Václav 82

9. Burawa Tomasz 84

10. Mražik Radomír 84

11. Drobisz Martin 85

12. Borek Adam 87

13. Damek Jan 87

14. Przybytek Marek 87

16. Hečková Markéta 88

17. Krhovják Marcel 90

18. Kubik Lech 92

19. Smolon Václav 107

20. Damek Rostislav 109

15.01. - 28.02. - TROON NORTH - MONUMEMT COURSE


1. Hečko Václav 72

2. Turoň Eduard 81